Про компанію

ТОВ «ЮСП КРАФТ» – виробнича  компанія, яка веде свою діяльність на ринку з 2016 року. Пройшовши різні етапи розвитку, ми повністю присвятили себе виробництву метало конструкцій і модульних будівель, для малого та середнього бізнесу.

Професійна команда і системний підхід до управління проектами дозволяють втілювати в життя найскладніші завдання. Ми створюємо вражаючі модульні конструкції, які підвищують привабливість об'єкта і простору в цілому.

ТОВ «ЮСП КРАФТ» - це симбіоз досвіду, праці, любові до своєї справи і навіть творчості. Але на чолі процесу стоїть бажання створювати якісні вироби, які щодня будуть допомагати людям в їх роботі.

Наш підхід до виробництва полягає в дотриманні основних принципів:

  • Якість - ТОВ «ЮСП КРАФТ» дотримується найвищі вимоги до якості робіт. При виробництві ми використовуємо матеріали високої якості, завдяки яким впевнені, що вироблена нами продукція прослужить довгі роки
  • Терміни - ми завжди дотримуємося обумовлені терміни здачі проекту і прописуємо їх в договорі. Наше кредо «Час - гроші». Тому нас не потрібно підганяти.
  • Індивідуальний підхід - створюємо унікальні об'єкти, що відповідають усім необхідним сучасним архітектурним та технічним вимогам. Ми розробляємо комплексні рішення з урахуванням індивідуальних особливостей об'єкта, технічних вимог і додаткових побажань замовників.

Переваги ТОВ «ЮСП КРАФТ»

  • Робити речі трохи по-іншому, створювати щось унікальне - це захоплююча частина нашої роботи, і наші талановиті співробітники завжди готові прийняти виклик.
  • Десятки реалізованих проектів, більше п’яти  років досвіду, і наш підхід до вирішення поставлених цілей і оперативне виконання замовлень ставить нас в число провідних виробників Модульних будівель в Україні.
  • Ми створюємо унікальні проекти, що відповідають усім необхідним сучасним технічним та архітектурним вимогам.

 

Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×